قرآ ن كريم: حتي اگر انسان مال و ثروتي ندارد نمي تواند در برابر نياز مندان بي تفاوت باشد بلكه بايد ديگران را به كمك كردن تشويق و وادار كند و گرنه مورد توبيخ  واقع مي شود. سوره فجرآيه 18

قرآ ن كريم: حتي اگر انسان مال و ثروتي ندارد نمي تواند در برابر نياز مندان بي تفاوت باشد بلكه بايد ديگران را به كمك كردن تشويق و وادار كند و گرنه مورد توبيخ واقع مي شود. سوره فجرآيه 18

قال رسول ا... (ص): الكاد علي عياله كالمجاهد في سبيل الله

قال رسول ا... (ص): الكاد علي عياله كالمجاهد في سبيل الله

احداث باغ پسته 430 هکتاری مزرعه اشتهازان شرکت کشت و صنعت حامیان فدک

احداث باغ پسته 430 هکتاری مزرعه اشتهازان شرکت کشت و صنعت حامیان فدک

خداوند مقام اهل ایمان و دانشمندان عالم را رفیع می گرداند

خداوند مقام اهل ایمان و دانشمندان عالم را رفیع می گرداند

  • قرآ ن كريم: حتي اگر انسان مال و ثروتي ندارد نمي تواند در برابر نياز مندان بي تفاوت باشد بلكه بايد ديگران را به كمك كردن تشويق و وادار كند و گرنه مورد توبيخ  واقع مي شود. سوره فجرآيه 18
  • قال رسول ا... (ص): الكاد علي عياله كالمجاهد في سبيل الله
  • احداث باغ پسته 430 هکتاری مزرعه اشتهازان شرکت کشت و صنعت حامیان فدک
  • خداوند مقام اهل ایمان و دانشمندان عالم را رفیع می گرداند

 

امام صادق (سلام الله علیه) : صَلاةُ مُتَطَيِّبٍ أفضَلُ مِن سَبعينَ صَلاةً بِغَيرِ طيبٍ. نماز شخص خوشبو برتر از هفتاد نماز بدون بوى خوش است. الصلاة: ص 51 ح 148

اخبار بنیاد تعاون زندانیان کشور

معرفی سرپرست جدید بنیاد تعاون زندانیان استان سمنان

به گزارش روابط عمومی استان سمنان : مراسم معارفه سرپرست جدید بنیاد تعاون زندانیان استان سمنان با حضور بروجنی سرپرست اداره کل زندان های استان سمنان ، حجت الاسلام والمسلمین قدرتی معاون سلامت اصلاح و تربیت ، نقیبی مدیر عامل ستاد دیه ، عباسی سرپرست بنیاد تعاون زندانیان استان ، روسای زندان های استان و جمعی از مدیران ستادی اداره کل زندان های استان در محل دفتر بنیاد تعاون زندانیان استان برگزار گردید.

 

در این جلسه ابتدا آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت شد سپس بروجنی به بیان مواردی در خصوص لزوم تعامل هر چه بیشتر بنیاد و اداره کل زندان ها پرداخت و افزود : تحقق اشتغال ۸۰ درصدی منوط به افزایش همکاری فی ما بین می باشد.

 

بروجنی با بیان اینکه پتانسیل ها و ظرفیت های بسیاری در استان سمنان برای توسعه اشتغال زندانیان وجود دارد گفت : بنیاد تعاون زندانیان استان می تواند با برنامه ریزی درست و بهره گیری از ظرفیت بخش صنعت در مرکز و غرب استان و بخش کشاورزی در شرق استان زمینه اشتغال تعداد زیادی از زندانیان را فراهم سازد.

 

وی با تأکید بر این نکته که حمایت از خانواده زندانیان یکی از اولویت های اصلی سازمان زندان هاست گفت : ما با کمک بنیاد تعاون می توانیم حامی خانواده های زندانیان باشیم ، چرا که مددجویان می توانند با کار و اشتغال در حین تحمل حبس ، به اقتصاد و معیشت خانواده خود کمک نموده و نقش نان آور را برای خانواده محفوظ نگه دارد.

 

بروجنی با اشاره به نقش حرفه آموزی در ایجاد شغل های جدید در زندان بیان کرد : برای کمک به توسعه اشتغال و توانمند سازی زندانیان ، باید از ظرفیت های اعضاء شورای مهارت آموزی استان نیز استفاده کرد.

 

همچنین در ادامه جلسه حجت الاسلام حسینعلی قدرتی با اشاره به برگزاری هفتگی جلسات شورای اشتغال و حرفه آموزی بیان کرد : بستر سازی برای ایجاد مشاغل مولد بنیاد تعاون می تواند زمینه کمک به معاش زندانی و خانواده آنان را فراهم کند.

 

وی با اشاره به تفاهم نامه هایی که برای حمایت از اشتغال زندانیان فی ما بین اداره کل و دستگاه های اجرائی و حمایتی استان منعقد شده ، گفت : در صورت پیگیری و اجرای مفاد این تفاهم نامه ها ، تعداد زیادی از مددجویان و خانواده های آنان از مواهب آن بهره مند خواهند شد.

 

طی این جلسه رضا عباسی المشیری سرپرست جدید بنیاد تعاون زندانیان استان سمنان نیز به بیان برنامه های پیش رو پرداخت و اظهار امیدواری کرد با همکاری و حمایت اداره کل زندان های استان ، تعداد بیشتری از مددجویان با آموزش های هدفمند به جمع شاغلین پیوسته و قادر به تأمین معیشت خانواده هایشان خواهند بود.

 

عباسی با اشاره به اهداف بنیاد تعاون زندانیان گفت : دعوت از کارآفرینان برای سرمایه گذاری در زندان ها ، رایزنی با صاحبان صنایع و برنامه ریزی برای تدوین طرح های جدید از جمله اهدافی است که انشاء الله با حمایت و پشتیبانی سرپرست محترم اداره کل و همدلی روسای زندان های استان محقق خواهند شد.

 

در پایان این جلسه نیز ، ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های بی شائبه سید ذبیح الله موسی زاده مدیر سابق نمایندگی ، رضا عباسی المشیری به عنوان سرپرست جدید معرفی شد .

 

 

 

 

مقالات علمی مرتبط

جهت اطلاع از آخرین مقالات و مجلات علمی سایت، به این بخش مراجعه نمایید

ادامه مطلب ...

انتقادات و پیشنهادات

انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان به دقت توسط کارشناسان شرکت بررسی می گردد

{jcomments on}

ادامه مطلب ...

ارتباط مستقیم با مدیر عامل

جهت ارتباط با مدیر عامل شرکت، متن پیام خود را از طریق فرم تماس این قسمت ارسال نمایید

{jcomments on}

ادامه مطلب ...

نظر سنجی

کاربر گرامی، با شرکت در نظرسنجی پرتال ما را در ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان، یاری رسانید

ادامه مطلب ...